1 komentár

Kuruc, Emil, JUDr.

08. 09. 2011

blíži sa jeseň a za ňou zima a my sme ako mesto nijako nepokročili v riešení parkovacích miest na sídliskách mesta najmä ulíc Michalská, Podzámska, Závalie, ktoré sú najväčšou zaľudnenou aglomeráciou mesta na minimálnom priestore. Je to práve tá oblasť statickej dopravy, o ktorej sa tak pekne hovorí v prebiehajúcej besede na HcTV a ktorú treba nevyhnutne riešiť, nie kolosálnymi a drahými projektmi, ktorých máme plné zásuvky na úrade a stáli tisíce euro, ale normálnym, sedliackym rozumom s minimálnymi nákladmi. Stačí len počúvať tých, ktorí žijú v tom prostredí, zdvihnúť sa z pohodlných stoličiek a postupne pre občanov niečo urobiť.


Oddelenie HČ MsÚ Hlohovec

Odpo
veď

Budovanie parkovacích miest na jednotlivých sídliskách v meste Hlohovec nebolo a nie je možné z dôvodu, že v rozpočte mesta na rok 2011 neboli na tento účel schválené žiadne finančné prostriedky.


Späť

Diskusia k interpelácii a odpovedi kompetentných


l8spwrsq

1

http://clomid.site/ - where can i buy clomid without a prescription http://buyadvair.accountant/ - advair diskus 250 http://tadalafil-online.top/ - buy tadalafil online

[29. 04. 2016] asDypemyha13

Pridať komentár

Nový

Príspevky vyjadrujú názory svojich autorov. Príspevky nie sú redigované či moderované. Správca serveru alebo stránky nemôže ovplyvniť ich obsah, vyhradzuje si však právo príspevky odstraňovať. Nesúvisiace, reklamné, vulgárne či urážajúce príspevky budú vymazané.
Meno prispievateľa:
Email (nepovinné):
Titulok:
Príspevok: