28. 06. 2012

na Pribinovej ul. cez víkendové dni v nočných hodinách veľmi často dochádza k poškodzovaniu súkromného majetku – kopaniu do strešných zvodov, skákaniu po odparkovaných autách a tiež k poškodzovaniu mestského majetku – prevracaniu veľkých nádob na sklo, vytrhávaniu smetných nádob, rozbíjaniu fliaš mladými podnapitými ľuďmi, ktorí sa presúvajú zo stanice do mesta na iné stanovištia. Ľudia žiadajú mestskú políciu, aby častejšie chodila  ...  Odpoveď »


28. 06. 2012

občania na Pribinovej ul. upozorňujú, že sa tam v priebehu dvoch týždňov stali dve dopravné nehody, pričom pri jednej išiel vodič rýchlosťou 108 km/h, poškodil 5 áut a veľmi ľahko mohlo prísť k smrteľnému zraneniu. Pýtajú sa, či až keď niekto príde o život Mesto nájde peniaze na spomaľovací pruh. Odpoveď »


28. 06. 2012

viacerých občanov mesta zaujíma, čo chce Mesto robiť so Zámkom v Hlohovci. Jeho viaceré časti sú v havarijnom stave a môže sa stať, že viaceré jeho časti, strechu nevynímajúc, sa môžu zrútiť, a len ťažko to dá potom niekto do pôvodného stavu. Odpoveď »


28. 06. 2012

ako je to v Hlohovci s bicyklovaním po chodníkoch. Neplatí rovnaká vyhláška o doprave ako v iných mestách? Keď vyjdete z Mestského úradu zrazí Vás na chodníku bicykel, obídete Mliečny bar znovu Vás zrazí bicykel a o kúsok ďalej narazí bicykel do kočíka, ktorý tlačí mamička s dieťaťom. Odpoveď »


28. 06. 2012

na Podzámskej ulici pri bloku č. 7 je ihrisko a dochádza tu k rozbitiu okien na uvedenom bloku. Obyvatelia tohto bloku sa pýtajú, či by Mesto nemohlo z tejto strany postaviť nejaký vysoký plot, alebo zábranu? Odpoveď »Ďalšie interpelácie poslanca


Späť