16. 02. 2012

požiadavka bytových dôverníkov M. Belu 1 a 2, ktorí sú rozhorčení dopravnou situáciou na týchto uliciach, dožadujú sa vybudovania parkovacích miest, pretože autá stoja i na chodníkoch a mamičky s kočíkmi nemajú kadiaľ prechádzať. Táto situácia sa týka takmer celého Hlohovca. Rozpočet mesta bol schválený taký, aký bol schválený a investície na budovanie parkovacích miest nie sú. Odpoveď »


16. 02. 2012

ihrisko na M. Bela – bolo tu i nejaké referendum za ponechanie či zrušenie tohto ihriska a vybudovanie parkovacích miest. Odvtedy zostalo ticho a preto navrhol ihrisko zrušiť, vybudovať tu len detské ihrisko pre mamičky s malými deťmi a ostané priestory nechať na parkovacie miesta. Odpoveď »


28. 04. 2011

občania z Dolnej Sihote požadujú bankomat, najbližší sa nachádza na Hollého ul., taktiež im chýba mestská informačná tabuľa Odpoveď »


28. 04. 2011

spomínané sídlisko sa nachádza v neupravenom a neudržiavanom stave, na túto časť mesta akoby sa zabudlo Odpoveď »


28. 04. 2011

občania z Manckovičovej ul. č. 7, 11, 12 majú doteraz ohľadom poschodovej garáže pod kopcom pri ich paneláku pripomienku – dažďová voda stekajúca zo strechy garáže im podmýva panelák, nie je to nijako ošetrené Odpoveď »
Späť