Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Nešťastie v Hlohovci. V byte našli dobodaného mladého muža, polícia páchateľa zadržala
21.4.2024 (SITA.sk) -


  • aktualizované 21. apríla, 11:27
Trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy začal krajský vyšetrovateľ polície z Trnavy v súvislosti s násilnou smrťou 19-ročného muža z Hlohovca. Toho našli v sobotu mŕtveho v byte, miesto činu a okolie vzápätí obsadili viaceré policajné hliadky, ktoré rozbehli pátranie po podozrivom.

„Prípad si prevzal krajský vyšetrovateľ, ktorý po preverení všetkých okolností udalosti stanoví právnu kvalifikáciu skutku. Bližšie informácie poskytneme akonáhle to situácia vo vyšetrovaní dovolí," informovala o udalosti trnavská polícia.

„Policajtom sa už zakrátko podarilo neďaleko od miesta udalosti nájsť podozrivého 46-ročného muža. Obmedzili ho na osobnej slobode a podrobili dychovej skúške na alkohol s pozitívnym výsledkom," informovala o prípade trnavská polícia.

Policajti kriminálnej polície sa prípadom začali ihneď zaoberať a na mieste vykonali všetky potrebné prvotné úkony. Podľa vyjadrenia obyvateľov z okolia bytového domu, kde sa tragédia stala, v tomto prípade pravdepodobne dobodal otec svojho syna. Okolnosti, za ktorých k tejto tragickej udalosti došlo, ako aj to, čo jej predchádzalo, sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

Viac k témam: policajné vyšetrovanie, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk - Nešťastie v Hlohovci. V byte našli dobodaného mladého muža, polícia páchateľa zadržala © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia